Завітали гості
24.12.2019 11:22
23 грудня 2019 року до нашої закладу з нагоди новорічних свят завітали з виставою помічники народного депутата Верховної Ради України Пузійчука Андрія Вікторовича, після святкової вистави дітей чекали подарунки.
«Підтримка дітей, особлива турбота про дітей з інвалідністю, вирішення їхніх проблем – один з пріоритетів діяльності Андрія Вікторовича. Саме тому з вересня місяця він обрав наш заклад, де виховуються дітки з особливими потребами, і опікується ним».![](https://389238d69e.cbaul-cdnwnd.com/67f8210a93fafe5ffed2a08b29472541/200000644-4d6cf4d6d3/IMG_7258.JPG)
—————
Назад