Міс "Золота Осінь"
28.11.2019 10:25
Восени ми поринаємо у геть інший світ: де чай здається ароматнішим та смачнішим, ковдра – теплішою, а книги – цікавішими. Ідучи вулицею, ми вдивляємося у кожне деревце, щоб побачити бодай один листочок, якого ще не торкнувся пензель золотої красуні, і тішимося, коли все ж знаходимо. Осінню ми не прагнемо сховатися від дощу, а навпаки – з нетерпінням чекаємо його і щиро дивуємося, коли надворі сухо, адже саме в цю пору року дощ якийсь особливий.Про цю чарівну пору року можна розповідати багато. Ця осінь була дійсно дивовижною. Тому в нашому закладі було вирішено провести її святковим концертом, та конкурсом "Міс Золота Осінь."
![](https://389238d69e.cbaul-cdnwnd.com/67f8210a93fafe5ffed2a08b29472541/200000642-6c6846c687/IMG_20191127_164357.jpg)
—————
Назад